200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Kaliteli Aroma Ve PG – VG İçeriği 

Dinner Lady Likit Aromaları içerisinde Strawberry CustardLemon TartCornflake TartRice Pudding gibi benzersiz elektronik sigara likiti aromaları bulunuyor. Ancak bize soracak olursanız bu aromalar içerisinde en dikkate değer olanı Dinner Lady Lemon Tartdır. Sahip olduğu limonlu kek – limonlu tart aromnasıyla benzersiz bir elektronik sigara keyfi sunan Dinner Lady Lemon Tart, İngiltere’de üretilen bir premium likit. 

Bir konuda birbirimize karşı samimi olalım. Premium veya diğer elektronik sigara likiti çeşitleri hakkında çeşitli içerikler kaleme alırken yabancı sitelerden faydalanıyoruz. Yani özellikle premium likit çeşitleriyle ilgili içeriklerimiz genellikle yabancı bir internet sitesinin veya kullanıcının deneyimiyle sınırlı kalıyor. Buna karşın Dinenr Lady Lemon Tart’ı bizzat kullandık ve bunu uzun süre gerçekleştirdik. Söyleyebiliriz ki eğer canınız limonlu kek çekiyorsa fakat kilo sorununuz varsa, Dinner Lady Lemon Tarttam olarak ihtiyacını duyduğunuz e-likit olarak karşımıza çıkıyor. 

Dinner Lady Lemon Tart Ve Diğerleri 

Dinner Lady Likit, elektronik sigara ve elektronik nargile kullanıcılarına sunduğu içeriklerle 2016’nın en iyi elektronik sigara markası olmayı başardı. Eğer Dinner Lady Lemon Tart‘ı bir kere denerseniz siz de elektronik sigara likitinin “en iyi” olarak seçildiğini daha iyi görebilirsiniz. Gerçek bir limonlu kekin tüm aromasını sizlere sunan Dinner Lady Lemon Tart‘ı bir kere olsun deneyin ve nasıl bir aroma ve içeriğe sahip olduğunu kendiniz görün. Bizim, “Dinner Lady Likit” ile ilgili fikirlerimizin oluşmasında açıkçası Dinner Lady Lemon Tart’ın çok büyük etkisi oldu. 

Dinner Lady Lemon Tart’ın orjinal şişesi 60 ml’lik bir kapasiteye sahip. Bunun yanında %70 VG ve %30 PG oranına sahip olan Dinner Lady Lemon Tart, diğer Dinner Lady Aroma İçerikleri arasında en lezzetli olanı. Eğer internette küçük bir araştırma yaparsanız forum ve blog sitelerinde Diner Lady lemon Tart’ın ne kadar başarılı olduğunu kendiniz de görebilirsiniz. Elbette diğer Dinnar Lady E-Likit Çeşitlerini küçümsemiyoruz. Ancak Diner Lady Lemon Tart gerçekten çok başarılı bir elektronik sigara likiti olarak karşımıza çıkıyor. 

Elektronik Nargile + Diner Lady Lemon Tart 

Bu kombinasyon size daha önce yaşamadığınız bir içim deneyimi yaşatabilir. Yoğun buhar, keskin limonlu kek aroması, rahat içim sizi gerçekten mutlu edecektir. Eğer bir RBA Atomizer kullanıyorsanız alacağınız keyif ve lezzeti katlayabilir bulutların üstüne yükselebilirsiniz. Aslında yukarıda verdiğimiz tavsiye pek çok premium likit için geçerlidir. Kullandığınız mod gövde güçlüyse ve iyi bir atomizer tankla onu güçlendirdiyseniz yoğun ve keyif veren aromatik bir buhar elde etmemeniz için hiç bir neden yoktur. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Dinner Lady Premium Likit 60 Mg Ahududu ve Yaban Mersini Tart

  • 110,00TL


Mevcut Seçenekler:


Etiketler: nargile folyosu, folyo, nargile malzemesi, nargile aksesuarı, nargile çeşitleri, nargile modelleri, nargile fiyatları, nargile, ucuz nargile, nargile aksesuarı, shisha, hookah, nargile tütünü, nargile kömürü


KAPIDA ÖDEME İMKANI
AYNI GÜN TESLİMAT
200TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO
%100 MEMNUNİYET