200 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

Elektronik Nargile

Eleaf iStick Pico

Eleaf iStick Pico

Eleaf iStick Pico modeli, Eleaf’ın geliştirdiği bir elektronik sigara modelidir. Pico belki de Eleaf markasının adının duyulmasını sağlayan ürünüdür. Dünya çapı..

335,00TL

Justfog MiniFit Pod

Justfog MiniFit Pod

Justfog MiniFit, Özellikle MTL içim olarak küçük boyutlu elektronik sigara cihazları ile yakından tanıdığımız JustFog markasının yeni ultra taşınabilir pod sistem hepsi bir arada e..

170,00TL

Vaporesso RENOVA Zero Pod

Vaporesso RENOVA Zero Pod

Vaporesso RENOVA Zero Pod yeni bir pil sistemi ve yeni bir e-likit doldurma sistemi ile geliyor. Kolay doldurma ve gelişmiş sızıntı önleme. Benzersiz CCELL bobini, yüksek nikotin m..

240,00TL

Vaporesso Revenger

Vaporesso Revenger

Vaporesso Revenger 220Watt Kit, Vaporesso markasının ürettiği en güzel cihazlardan birisidir. Yeni nesil 5 ml NRG tank sistemi ve Omniboard 2.0 ile üretilen cihaz devrim niteliğind..

400,00TL

Vaporesso Swag

Vaporesso Swag

Vaporesso Swag modeli, ağabeyi revenger ‘in tek pilli küçük modelidir. Tasarımını Amerika da yaptıran firma yeni anakartı omni board 2.0’ da bu cihaza entegre etti. Fiyat ve perfor..

350,00TL

Vaporesso Switcher

Vaporesso Switcher

Vaporesso Switcher Seti, 220W Switcher MOD ve 5ml NRG tankı ile birlikte gelir. Switcher, yeni eklenen grafiksel sanal tuşlar, kilidini açma düğmesi, puf numarası istatistikle..

420,00TL

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)